Kaliteli bir powerbank arıyorsanız HP 7600 Power Pack'e de mutlaka bakın.
HP 7600m POWER PACK ile artık dijital hayatınıza ara vermenize gerek kalmayacak.


HP kaliteli ürünlerine şimdi de bir Power Pack taşınabilir batarya ilave etti. Bildiğimiz HP kalitesiyle gelen ürünün artık neredeyse hepimizin günlük ihtiyacı haline geldiğini söylemek yanlış olmasa gerek. Bilindiği gibi en çok başımıza gelen olaylardan bir tanesi tam da en gerekli zamanda telefonumuzun şarjının bitmesidir. O kadar gereksiz zamanlarda olur ki her zaman neden bir power bank almadım diye hayıflanmışızdır.HP’nin 7600 mAH kapasiteli bu ürünü ile aynı anda 2 cihazı şarj etmek mümkün. Kitapçığına bakacak olursak bir seferde 3 adet cep telefonu (Smartphone) ve 1 adet de Tablet cihazı şarj edilebiliyor. Üzerinde LED ışıklı ŞARJ göstergesinin olması da büyük avantaj çünkü cihazın şarjının azaldığını rahatlıkla anlayabiliyoruz.


Çıkış olarak 1 adet  5 Volt 1 Amper USB Tip A  ve 1 adet de gene USB Tip A olmak üzere 5Volt 2.1 Amper (max) /5W (max) çıkış mevcut.
Giriş birimi ise bir adet  5 Volt 1 Amper Micro USB porta sahip. Bu port ile cihazınızı bilgisayar üzerinden ya da herhangi bir uygun Smartphone şarj cihazıyla şarj edebilirisiniz.

Yaptığımız testlerde Full dolu iken, bir seferde 4 adet Cep telefonunu rahatlıkla şarj ettik. Bunlardan bir tanesinden vaz geçsek bir adet 7”-8” tableti de şarj edebilirdik.
Kutu içeriğinde Power Pack batarya, şarj kablosu, kullanma talimatları ve garanti ile birlikte geliyor.
Bu da ürün ile ilgili bir video:
https://www.youtube.com/watch?v=Oel3bpeLANYAğırlık : 0.19 kg
Boyutlar             : (E x B x G)  105 x 65 x 26 mm